Ecrin Halı Yıkama Manisa Halı Yıkama

Hakkımızda

 

Ecrin Temizlik 15 yılı aşan süreyle hizmet veren firmamız, Manisa genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur.

Ecrin Temizlik,  Halı yıkama (makina halısı, el dokuma halısı), kuru temizleme yerinde halı ve koltuk temizleme, ev ve işyeri temizliği ( camii, okul, otel boş ve dolu ev, inşaat sonrası ev temizliği, çamaşır yıkama, iş kıyafetleri yıkama  hizmetleri veren firmamız disiplinli ve hızlı çalışmasıyla sektöründe liderliği elinde bulunduran bir firma haline gelmiştir.

HALI YIKAMA: Son olarak kurutulmuş halılarınız tekrar kontrol masasına yatırılarak lekeleri varmı diye kontrol edildikten sonra halı hav alma makinası ile tekrar halıların üstündeki kalan tüylerin alınması parfümlenerek paketlenip servis aracımızla evinize randevu saatinde teslim edilir.

KOLTUK YIKAMA: Koltuk yıkama fırçalama makinası ile koltuğunuz derinlemesine fırçalanır.Kumaşın içerisinde bulunan lekeleri kabarttırılır.Daha sonra yüksek vakum makinası ile içerisinde bulunan kirleri alınır.

GENEL TEMİZLİK: İçinde eşya bulunmayan evlerin veofislerin temizlik işlerini itina ile temizlenip gösterilerek mekanlar teslim edilir.

ÇAMAŞIR YIKAMA: Endüstriyel çamaşır yıkama makina, bant ütü, pres ütüler ile yıkanan çamaşırların veya nevresimlerin paketlenerek servis araçlarımız ile teslim edilir.

İŞ KIYAFETLERİ: Yıkandıktan sonra kurutulup,paketlenir ve servis araçlarımız ile teslim edilir.

BATTANİYE-YORGAN YIKAMA: Yüksek devirli makinalar ile yıkanır,kurutulur,paketlenip servis araçlarımız ile teslim edilir.